Jazyková škola - kurzy angličtina, nemčina, slovenčina, skúšky Cambridge, štátnica angličtina Nitra

E - KU Inštitút jazykovej a interkultúrnej komunikácie

Úvod

Informácie

Kurzy

Skúšky

Firmy

One-to-one

Deti

Kalendár

Search Our Site

skenfrdeitrues
 
 
V dňoch 7. a 8. 2. 2022 sa začína v E - KU letný semester. Vzhľadom na vrcholiacu epidemiologickú situáciu sme prijali opatrenie, že počas nasledujúcich 3 týždňov vo februári budeme vyučovať dištančne. Zo všetkých riešení považujeme dištančné vyučovanie v tomto momente ako najlepšie. Každý poslucháč E - KU bol o tom upovedomený v piatok e-mailom.

Dôvody: 1. Vrcholiaca omikronová vlna s mimoriadnym počtom nakazených. Obávame sa, že pri tejto miere infikovaných sa budeme venovať len organizačnej práci. Na mnohých základných a stredných školách, odkiaľ je väčšina našich poslucháčov, je situácia veľmi komplikovaná. Vysoký počet žiakov je v karanténe. Tento obraz sa následne prenáša aj do podmienok E - KU.
2. Zabezpečenie plynulého vyučovania. V súčasnosti vzniká veľké množstvo komplikovaných situácií. Jeden menovateľ je však spoločný: mnohí poslucháči v karanténe sú zdraví, resp. infikovaní sú bezpríznakoví a sú schopní zúčastňovať sa online vyučovania. 
Veríme, že týmto opatrením, na ktoré nadväzujú prázdniny, bude efektívne. (Jarné prázdniny: 28. 2. 2022 (pondelok) -  4. 3. 2022 (piatok). Po tomto termíne sme pripravení vyučovať prezenčne.

Zdieľať a nasledovať

Vzdelávanie učiteľov

Program pre spolupracujúce školy

Kontakt

E - KU Inštitút jazykovej a interkultúrnej komunikácie
Piaristická 2
949 01 Nitra
Slovenská republika

tel: +421 37 6542 456
eku.os@eku.sk